Konsultacijos įsigijus automobilį su paslėptais defektais

Sukūrė autopreten 2019-03-01
2019-03-01 13:16
Sveiki,
Norėčiau pasidalinti informacija, gal kam bus aktuali:

Daug kartų viešoje erdvėje nuskambėjo panašūs įvykiai, kai nupirktas automobilis sugenda po pirkimo praėjus labai mažai laiko. Pastaruosius 3 metus vien tik savo aplinkos žmonėms per 20+ kreipimusi padėjome atgauti nuo 600€ iki 4700€. Teko bendrauti su įmone, kurios metinė apyvarta apie 100milij. € ir kuri samdo teisininkus už labai didelius pinigus. Tačiau džiaugiamės, kad visais atvejais be išimties pirkėjas atgavo didesnę dalį reikalaujamų pinigų. Asmeniškai esu pats atgavęs piniginę kompensaciją dėl 2-jų automobiliu, kuriuos įsigijau su paslėptais defektais. Jei ir Jums taip yra nutikę, galite kreiptis šiuo elektroniniu paštu autopretenzija@gmail.com ir Jums suteiksime instrukcijas, kaip ir kokių reikia imtis veiksmų, kad kompensuotumėte savo patirtas išlaidas dėl netinkamo įsigyto automobilio.
Telefonas pasiteiravimui +370 672 55855

Jūsų žinutė

Klausimai ir komentarai

Gerb. klientai, neradę atsakymų į Jus dominančius klausimus Pagalba skiltyje, prašome kreiptis į mus, į Jūsų klausimus mielai atsakysime darbo metu I-V 09:00 - 17:00. Palikite savo išsamų komentarą bei savo kontaktus žemiau esančioje formoje.
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. DaugiauSutinku